One Piece World Seeker için yeni tanıtım videosu

Haberler admin 157 Okundu
sponsorlu reklam

One Piece World Seeker için yeni tanıtım videosu

Tüm dünyada epeyce geniş bir hayran kitlesine sahip olan One Piece, bir kez daha PC ve konsollarımıza davetli olmaya hazırlanıyor. Yolculuğuna ilk manga olarak başlayan seri ardından çizgi dünya ile tanışmış ve anime tarzında karşımıza çıkmıştı. Anime olarak tüm dünyada çok daha geniş bir kitleye hitap eden One Piece sonrasında beyaz perde de boy göstermişti.

Beyaz perdenin akabinde oyun dünyasına da adım atan One Piece, öteki platformlarda olduğu gibi sanal dünyada da manâlı bir başarı yakaladı.

Şimdiye kadar yayınlanan One Piece oyunları belli bir hikaye üstünde monoton işleyişe sahipti. One Piece World Seeker ise serinin açık dünya temasına sahip birincil oyunu olacak. Yani One Piece World Seeker’de belirlenmiş bir ilerleyiş yerine dilediğimiz adaya gezi yapıp, bambaşka maceralara atılabileceğiz.

Bandai Namco’nun uzun bir süredir üzerinde çalıştığı yapımın 14 Mart’ta raflardaki yerini alması bekleniyor. PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilen oyun üç platform için de aynı zamanlı olarak satışa sunulacak.

Dilerseniz oyun için yayınlanan son tanıtım videosuna yukarıdan göz atabilirsiniz. Oyunun grafikleri genel anlamda serinin eski oyunlarıyla benzer kalibrede diyebiliriz. Lakin açık dünya temasına sahip olması işleri tamamen değiştiriyor.

Efsane dönüyor

O ilde de görüldü

Galatasaray’da ayrılık zamanı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir