OnePlus 7 görüntülerle sızdı!

Android admin 230 Okundu
sponsorlu reklam

OnePlus 7 görüntülerle sızdı!

OnePlus 7’nin yakın süre içinde tanıtılması beklenirken hakkında sızıntılar gelmeyi sürdürüyor. Amiral gemisi katili lakaplı yeni model için gelen son sızıntılar ise render görüntüleri oldu. @OnLeaks göre ortaya çıkartılan görüntülere kadar OnePlus 7’de Pop-up kamera yer alacak ve ekranda bir çentik bulunmayacak.

İnceledik: Robot bankacı iş başında! 2019030413211562185.jpg OnePlus 7 Render Görüntüleriyle Sızdı!

Evet, ortaya çıkan görüntülerde OnePlus 7’nin epeyce ince ekran çerçevelerine sahip olduğunu görüyoruz. Ekranda çentik bulundurmayan OnePlus 7, bu sebeple kameranın yerini değiştirmiş ve onu çerçeve üstüne taşımış. OnePlus 7’de ön kamera Pop-up şeklinde yer alacak. Böylece çekim yapmayacağınız zamanlarda vücut içinde kuytu kalacak olan ön kamera, çekim yapacağınız zamanlarda yerinden çıkacak.

Telefonun arka yüzünde ise 3’lü kamera setini görüyoruz. Anında aşağı da bir flaş uyarı çekiyor. Telefonda ayrıca USB-C portu, yanında da hoparlör mazgalı yer alıyor. Parmak izi sensörü ise ekrana entegre olarak karşımıza çıkacak. Şüphesiz 5G desteği de OnePlus 7’de yer alacak bir öteki nitelik olacak.

Önceki HaberSamsung, Fold’un Teknolojisini Satmak İstiyor Sonraki HaberTesla’yı yoğun bir Mart ayı bekliyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir