OnePlus 7 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Haberler admin 151 Okundu
sponsorlu reklam

OnePlus 7 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Son dönemde yükseliş içerisinde olan Çinli üreticilerden birisi de OnePlus. Aynı Apple gibi yalnızca üstteki segmente hitap eden modeller geliştiren OnePlus, bu bağlamda geniş bir alıcı kitlesine sahip. Çinli üreticinin kısa zaman içerisinde bu kadar başarılı olmasının esas nedeni ise agresif fiyat politikası.

Zira OnePlus, üst segmente hitap eden modelleri için piyasa ortalamasının hayli aşağı fiyatlar istek ediyor. Çinli imalatçı ülkemizde resmi kanallar aracılığıyla faaliyet gösteriyor olmasa bile, telefonları ithalatçılar vasıtasıyla internet üzerinden satılıyor.

OnePlus’ın önümüzdeki dönemde satışa sunacağı yeni amiral gemisi modelinin ne gibi premium özelliklerle geleceği büyük bir merak konusuydu. Bu hususta ilk ipucu şirketin CEO’su konumunda yer alan Pete Lau’dan geldi. Lau, OnePlus 7 modelinde kablosuz yük teknolojisinin bulunmayacağını belirtti.

OnePlus CEO’su hali hazırda kullandıkları Warp Charge teknolojisinin çok seri olduğunu ve kablosuz şarj teknolojisinin beklentilerin ardındaki olduğu için seçim edilmediğini belirtti.

Yani OnePlus 7’de kablosuz çok miktar teknolojisinin yer almamasının esas sebebi, bu teknolojinin hala OnePlus’ın istediği hızlara ulaşamamış olması diyebiliriz.

Herşey bir yana kablosuz yük cihazlarının bambaşka satılıyor olması ve bu cihazlar için hayli uçuk fiyatlar isteniyor olması, kullanıcıları bu teknolojiden uzaklaştırıyor.

Yani OnePlus 7’nin kablosuz sıkıntı destekleyip, desteklememesi kullanıcılar için koskocoman bir sorun olmayacaktır.

Karar verildi

Son halini görenler inanamadı

Faturalar yüzde 12 düşüyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir