Opera’ya kripto para geliyor!

Dijital para Bitcoin admin 141 Okundu
sponsorlu reklam

Opera'ya kripto para geliyor!

Opera, Android’deki web tarayıcısında dijital para akımına tam takviye veriyor. Işyeri hemen Ethereum cüzdan destekli Opera’nın testlerine başladı.

Opera’nın Android’de test edilen sürümü, herhangi bir Ethereum cüzdanını içe aktarmanıza ya da yeni bir cüzdan oluşturmanıza müsade veriyor. Böylece doğrudan doğruya web tarayıcınızdan para gönderip alabiliyor, kripto paraları destekleyen satıcılardan alışveriş yapabiliyorsunuz. Tarayıcı, cüzdanınızı parolalar yerine Android’in sistem kilidiyle koruyor. Tüm anahtarlar cihazda depolanıyor ve hiçbir yere gönderilmiyor.

Özel beta olarak test edilen cüzdanla ilgilenenler buradan kaydolabiliyorlar.

Neden Ethereum?

Ethereum, şu an en büyük ikinci kripto para birimi durumunda ve Bitcoin’in yarısına yakın bir piyasa değerine sahip. aynı zamanda Ethereum, geriye kalan dijital para birimlerinin fazla önünde. Opera’nın Ethereum’u seçmesinin nedeni ise Ethereum geliştiricilerinin oyun, koleksiyon, borsa ve kumar gibi işlevlere izin vermesi. Opera da bunların bazılarını destekliyor ve CryptoKitties gibi oyunlardan içerikleri üstünde barındırabiliyor. Opera, tarayıcısının gelecekte öteki para birimlerini destekleyeceğini söylüyor.

Opera, tarayıcınızın sizin haberiniz olmadan dijital para madenciliği yapmasını engelleyecek bir vasıta sunmaya başlamıştı. Bu, dijital paraları daha kullanıcı dostu ve tehlikesiz ışık halkası getirmeye yönelik bir adımdı.

Önceki HaberTV+ ile Bomontiada’da Sinemaya Davetlisiniz Sonraki HaberiOS için Gboard’a Morse Kodu GeldiSosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir