Oppo Reno bir kez daha görüntülendi

Oppo Reno bir kez daha görüntülendi

Haberler admin 36 Okundu
sponsorlu reklam

Oppo Reno bir kez daha görüntülendi

Akıllı telefon pazarının iddialı isimlerinden biri olan Oppo, şu aralar yeni amiral gemisi modeli üzerine yoğunlaşmış durumda. Şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre Oppo Reno, Snapdragon 855 yonga seti ile gelecek. Uçtan uca ekran tasarımına sahip olan Reno’da herhangi bir çentik ya da ekranda kamera için delik bulunmayacak.

Hatırlanacağı üzere Çinli üretici geçtiğimiz yıl Find X modelinde kızaklı bir kamera sistemi kullanmıştı. Nitekim benzer bir sistem Oppo Reno modelinde de kullanılacak.

Fakat Reno’yu özel kılan şey 10X optik zoom yapabilme özelliği. Malum Huawei tarafından kısa süre önce tanıtılan P30 Pro modelinde de Periscope Zoom adı altında 5X optik zoom yapabilen bir kamera vardı. Reno’da kullanılan kamera ise 5X yerine 10X optik zoom yapabiliyor.

Çinli üreticinin 10 Nisan’da düzenleyeceği özel bir etkinlikle tanıtılacak olan model geçtiğimiz gün bir kez daha ortaya çıktı. Dilerseniz Reno’nun yeni sızdırılan görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Oppo yeni amiral gemisi modelinin 5G’li farklı bir versiyonunu da satışa sunacak. ColorOS 6 destekli Android Pie ile gelecek olan telefon 50W Super VOOC Charging teknolojisini de destekliyor.

Çinli üreticinin yeni amiral gemisi modelini nasıl bir etiketle satışa sunacağı da henüz kesinleşmiş değil. Fakat genel kanı Reno’nun 500 euro civarında bir fiyata sahip olacağı yönünde.

Süs diye almıştı!

Taşın içinden servet çıktı

Son zamanların en popüler mesleği

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir