Oppo’nun yeni amiral gemisi modeli Find Z

Haberler admin 114 Okundu
sponsorlu reklam

Oppo’nun yeni amiral gemisi modeli Find Z

Oppo geçtiğimiz yıl satışa sunduğu Oppo Find X ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştı. Find X uçta uca tam ekranı ve kızaklı yapısı baştan sona kullanıcılara öbür bir deneyim sunuyordu. Çinli akıllı telefon üreticisi Find X’in halefini Oppo Find Z biçiminde isimlendirmeye karar verdi. Oppo geçtiğimiz gün Find Z’nin isim hakları için Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’ne başvurdu.

Peki Oppo Find Z selefinden bambaşka olarak kullanıcılara ne gibi yenilikler sunacak. Açık konuşmak icabında Find Z hakkında hemen şimdi netleşmiş, böylece fazla detaylar bulunmuyor. Bildiğimiz tek şey telefonun hangi yonga setini kullanacağı. Geçtiğimiz günlerde Oppo Find Z, Geekbench’te ortaya çıkmıştı. Böylelikle telefonun Snapdragon 855’le geleceği de katiyet kazanmıştı. Snapdragon 855’in Qualcomm’un X50 modemini desteklediğini düşünürsek, Find Z’in Oppo’nun ilk 5G modeli olduğu savına ulaşabiliriz. Elbette bu noktada da muhakkak konuşmak doğru olmaz.

Oppo’nun yeni amiral gemisi modelini Mobil Dünya Kongresi’ne yetiştirip, yetiştiremeyeceği ise şimdilik bilinmiyor. Olur Ya telefon kapalı kapılar arkasında bir takım kesimlere tanıtılabilir. Lakin genel bir tanıtımın olması, şu anki şartlar altında öyle de muhtemel yok diyebiliriz. yine de bekleyip göreceğiz.

Nadir rastlanılan doğa olayı

Ünlü futbolcunun kardeşi olduğu ortaya çıktı

Milyonları böyle harcıyorlar

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir