Overkill’s The Walking Dead’i geliştiren Starbreeze zor durumda

Haberler admin 115 Okundu
sponsorlu reklam

Overkill’s The Walking Dead'i geliştiren Starbreeze zor durumda

Overkill’s The Walking Dead‘i geliştiren Starbreeze‘de sular durulmuyor. Overkill’s The Walking Dead satışları epeyce fena gitmiş, bu koşul Starbreeze’i mali açıdan mağdur durumda bırakan sürecin fitilini ateşlemişti. Epeyce kötü giden satışların peşinde, Starbreeze’in CEO’su Bo Andersson, firmadan kovulmuştu.

Overkill’s The Walking Dead’i geliştiren Starbreeze’de sular durulmuyor

Starbreeze’in eski CEO’su Bo Andersson, kovulmasının peşinde eski firmasını niyet alan bir yazı kalem aldı. Overkill’s The Walking Dead’in son 2-3 yıldır haftada 100 saaten pozitif Starbreeze’de hedeflemek zorunda kaldığını bildiren Andersson bütün parasını kaybettiğini boşandığını söyleyerek Starbreeze’e yüklendi. Oyun basının yerden yere vurduğu, oyuncular kadar da sevilmeyen Overkill’s The Walking Dead’in saadece 1 ile 1 buçuk takvim bir geliştirilme sürecinin olduğu ortaya çıktı. Daha önce mali müfettişler göre denetlenen Starbreeze oldukça fena günler yaşıyor.   

Overkill’s The Walking Dead, özellikle yayınlanan birincil tanıtım videoları ile uyarı çekmişti. Karakter tanıtım videolarının kalitesi, Overkill’s The Walking Dead ile ilgili heyecanınartmasına neden olmuştu. sonradan birincil oynanış videolarının yayınlanması ile birlikte, heyecan yerini düş kırıklığına bıraktı. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir