Oyun dünyasında dikiş tutturamayan yapımcı müzikal işine girdi

Haberler admin 263 Okundu
sponsorlu reklam

Oyun dünyasında dikiş tutturamayan yapımcı müzikal işine girdi

Gears of War serisini bugünlere getiren sanatçı oyun geliştiricisi Cliff Bleszinski, sonrasında Boss Key Productions‘ı kurmuş ve kendi yolunda ilerlemek istemişti. Stüdyosuna büyük yatırımlar yapan Cliff Bleszinski, daha ardından sevenlerinin karşısına LawBreakers isimli oyunla çıkmıştı. Takım tabanlı FPS mekaniklerine sahip olan LawBreakers, tatmin edici ilgiyi göremediği için kısa sürede sunucularını kapatmıştı. Overwatch’a rakip olarak meydana çıkan yapım, yanlış reklam kampanyaları ve Cliff Bleszinski’nin söylemleri yüzünden böylece artı oyuncu kesimine ulaşamadı. Ardından ise geliştirici, oyun dünyasından tamamen çekildiğini açıklamıştı. yeniden oyun yapmayacağını gösteren Bleszinski, başka işlere yoğunlaşacağını söylemişti.

Cliff Bleszinski, Broadway’de düzenlenen müzikalin yapımcısı oldu

Şimdi ise Cliff Bleszinski, diğer bir proje ile takipçilerinin karşısına çıktı. Kendi Twitter hesabından duyurduğu habere göre Cliff Bleszinski, Broadway‘de düzenlenecek olan bir müzikalin yapımcılarından bir tanesine oldu. Hadestown isimli müzikal, Yunan mitolojisinden bazı hikayeleri anlatacak.

LawBreakers‘ı bıraktığı dönemde yaratıcılığını konuşturacağı projelerin peşinden koşacağını söyleyen Cliff Bleszinski’nin büyük bir müzikalde yapımcı olmasını kimse beklemiyordu. Kendisine müzikal ve yapımcılık kariyerinde bol kısmet diliyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir