Oyun oynayan zombi çocuğu annesi PC başında besliyor

Haberler admin 229 Okundu
sponsorlu reklam

Oyun oynayan zombi çocuğu annesi PC başında besliyor

Geçtiğimiz aylarda Dünya Sağlık Örgütü, oyun bağımlılığını bir hastalık olarak kabul etse de, onlarca kuruluş bu kararı kabul etmemişti. Derhal ise ortaya çıkan yeni video, sizi oyun oynamaktan soğutabilir. Filipinler’de kaydedilen bu görüntüde Carlito Marvel isimli gayet zeka olarak dengesi uygun olan bir oyuncuyu izliyoruz. Asya’da popüler olan Rules of Survival isimli oyunu oynayan oyuncu, herhangi bir şekilde PC başından kalkmayan oyuncu, temel ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Annesinin yemek yedirdiği videoyu izledikten daha sonra ünlü South Park bölümü akıllara geldi.

Oyun bağımlısı çocuğun videosu internette meşhur oldu

Oyun forumlarında “zombi çocuk” olarak adlandırılan Carlito Marvel’ın, bu kadar artı Rules of Survival‘a bağımlı olması da kafaları karıştırdı. Hali hazırda kaliteli bir Battle Royale oyunu olmayan Rules of Surival’dan bambaşka olarak oyuncunun neden daha kaliteli Battle Royale oyunları seçim etmediği de merak ediliyor.

Bütün harçlığını internet kafeye veren genç oyuncu, söylenenlere tarafından rehabilitasyona girmesi gerekiyor. Her ne dek oyun bağımlılığı bilimsel olarak hastalık olarak kabul edilmese de, bu stil görüntüler oyunlara karşısında olan kesimin fikirlerini destekler nitelikte.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir