Paramanya’ya yeni arayüz, Taksi Haritası ve Elmas Ligi eklendi

Haberler admin 132 Okundu
sponsorlu reklam

Paramanya’ya yeni arayüz, Taksi Haritası ve Elmas Ligi eklendi

Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan, Paramanya’nın yeni güncellemesi oyunun keyfini artıracak Taksi Haritasıyla geldi. Haritanın 4 köşesindeki taksi duraklarına gelen oyuncu taksi çağırıp, bulunduğu sıra içerisinde istediği bir kareye ilerleyebiliyor. Taksi ile 7 tur atan oyuncu oyunu kazanıyor.

Paramanya’ya Taksi Haritası geldi

Güncellemeyle Paramanya’ya gelen bir diğer buluş ise Elmas Ligi. Bu ligde oynayan oyuncular galibiyet aldıkça elmas kazanıyor ve bu lige özel yerleştirme sistemi aracılığıyla 1’inci olmak için çaba ediyorlar. Lige katılabilmek için 45’inci seviyede almak gerekiyor.

Arayüz yenilendi

Son olarak bu güncelleme ile birlikte oyunun arayüzü daha kullanışlı bir ülkü geldi. Oyunun doldurma ekranına oyuncuların vakit geçirebileceği küçük bir zar atma oyunu eklendi.

Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, bütün mobil cihazlara uyumluluk gibi özelliklerin yanı sıra Paramanya, oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Hem oyunda yer alan birbirinden öbür haritalar, yepyeni şahsiyet kartları, aksesuarlar ve zar tiplerinin kombinasyonuyla mobil masa oyunlarına taktik faktörünü de katıyor.

Özel günlere ait faaliyetler ve sürpriz hediyelerle sürekli eğlenceyi ve telaşı zirvede tutarak Türkiye’de ve bütün dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

Basın Bülteni

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir