PAX etkinliğinde Borderlands 3 gösterilebilir

Haberler admin 189 Okundu
sponsorlu reklam

PAX etkinliğinde Borderlands 3 gösterilebilir

PAX etkinliğinde Borderlands 3‘ün gösterilebileceği iddia edildi. Borderlands hayranları, uzun süredir serinin devam oyunun bekliyor ama Borderlands 3 ile ilgili elimizde hemen şimdi yeni bir data yok. Borderlands 3 birçok önemli etkinliği atladı. E3 de dahil edinmek üzere, The Game Awards Gamescom, X0 ve PlayStation Experience gibi etkinlikleri geride bıraktın ancak Borderlands 3 duyurusu bir türlü yapılmadı. 

Borderlands 3 ne zaman çıkacak?

Gearbox‘ın manâlı markası Borderlands’in devam oyunu hakkında ortaya dağıtılmış iddialar atılıyor fakat Gearbox Borderlands 3 sessizliğini koruyor.  Ancak bu sükunet PAX etkinliğinde bozulabilir. 

Gearbox, önümüzdeki ay Penny Arcade Expo East’e katılacak. Gearbox üstü kapalı da olsa yeni bir oyunun sinyalini verdi. Etkinlik internet sitesinde yorumlama kısmında bulunan,” daha önce hiç görülmemiş duyurular ve sürprizler” ifadesi, Borderlands 3 iddialarını kuvvetlendirdi. PAX internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz. 28 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan PAX East 2019 etkinliğine böylece çok büyük oyun firması katılacak. Nintendo, Sony, Microsoft, Ubisoft, Square Enix ve Gearbox etkinliğe katılacak olan firmalar arasında yer alıyor. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir