PES 2019 Mobile nasıl olmuş? (Video)

Genel admin 144 Okundu
sponsorlu reklam

PES 2019 Mobile nasıl olmuş? (Video)

PES 2019’un konsol ve PC versiyonlarını daha önce incelemiş ve değerlendirmemizi sizinle paylaşmıştık. Bilhassa akıllı telefonlarda futbol oyunu oynamak isteyenlerin çok merak ettiği PES 2019 Mobile ise bakalım nasıl bir tecrübe sunuyor? İyi seyirler!

PES 2019 Mobile indir: iOS indir! / Android indir!

Mobil PES macerasında ilk önce Türkiye Ligi yer alıyor. Belli Başlı oyunda gördüğümüz Türkiye Ligi’nin mobile de gelmesi oldukça sevindirici bir gelişme. Türkiye dışarıya, Portekiz, İsveç, Belçika ve Danimarka gibi ülkelerin de ligleri oyunda yer alıyor.

Oyunun bir diğer güzel yanıysa grafik kalitesi. Asıl oyun Fox Engine ile yoluna devam ederken, PES 2019 Mobile Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanıyor. Özellikle yüksek grafik ayarlarında oyunun görüntüsüne bayıldığımızı ekleyelim.

PES 2019 Mobil dostluk maçı, online mücadeleler, kariyer seçenekleri ve daha birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Bu oyun modlarının tamamı ücretsizken, çevrimiçi market üzerinden oyun için para satın alabiliyor ve istediğiniz oyuncuyu takımınıza kolayca katabiliyorsunuz. MyClub paralarının fiyatları ise Android ve iOS tarafında farklılılıklar gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir