Photoshop CS6

Programlar admin 133 Okundu
sponsorlu reklam

Photoshop CS6

Photophop programı ile neler yapabileceğiniz, ne nesil efektlerle nasıl resimler yaratabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Photoshop Eğitimleri sayfamızdan böylece çok resimli ve videolu Photoshop eğitimlerine ulaşabilirsiniz.

Adobe Photoshop, gelişmiş efektler, filtreler ve düzenleme araçları sunan en popüler fotoğraf düzenleme programlarından birisidir. Adobe Photoshop CS3 Extended sürümünden itibaren 3D grafiklerle egzersiz imkanı sağlamaktadır. Adobe Photoshop, günümüzde web tasarımcıları, zorlama tasarımı yapanlar ve profesyonel fotoğrafçılar göre en fazla tercih edilen dijital resim ve fotoğraf düzenleme programıdır.

Adobe Photoshop CS6 sürümündeki kayda değer yenilikler:

1. Auto Save: Elektrik kesintisi ya da bilgisayarınızın bunalım ihtimaline karşı artık Otomatik Kaydolma var. Dosyalarınız istediğiniz sıklıkta arka planda otomatik olarak kaydedilebiliyor.

2. Crop Tool: Egzersiz dosyası üstünde istenilen bölümleri kesme özelliği olan Crop Tool, bundan böyle bir çok dinamik seçme özelliğine sahip.

3. Video Editing: Photoshop’un bu yeni özelliği ile video dosyalarında bir çok düzenleme işlemi (ekleme, çıkartma, geçiş efektleri vb) yapılabiliyor. Keza video dosyalarını Adobe Media Encoder bir uçtan bir uca istediğiniz video formatına (h264, mp4, iPhone, Android telefonlar, Youtube vs) dönüştürebiliyorsunuz.

4.Design Tool: Katmanlar arasında arama yapma ve sadece açıklanmış katmanları kullanmak için filtre kullanım imkanı var.

5. Content Aware patch Tool: Çalışılan resim üzerindeki bir alanı silmek ve bu alanı resmin başka bir kısmıyla yüklenmek istediğinizde, silinecek alanı seçip doldurmak istediğiniz alanın üstüne bırakmanız yeterli oluyor. Diğer bir nitelik ise fotoğraf üzerindeki bir alanı veya nesneyi resmin bütünlüğünü bozmadan diğer bir bölüme taşıyabiliyorsunuz.

6. Draggable Shadows: 3D nesnelere bambaşka açılardan ışık, gölge ve yansımalar verebiliyorsunuz.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir