PlayStation VR’a yeni cihaz geliyor

Oyun admin 232 Okundu
sponsorlu reklam

PlayStation VR'a yeni cihaz geliyor

Sony’nin sanal hakikat gözlüğü PlayStation VR, 2016 yılında ülkemizde de satışa sunulmuştu. O günden bu yandan geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan PlayStation VR, çok sayıda oyun desteği de gösteriyor. Oysa bilindiği üzere sanal hakikat, özellikle hareketli oyunlarda kısıtlayıcı olması nedeniyle pek seçim edilmiyor. Kesinlikle pahalı ekipmanlar seçim ederek, hareket alanınızı genişletebiliyorsunuz. Bunun örneklerini özellikle PC tarafında fazla fazla görebiliyoruz. CES 2019‘da ise oyuncuya sanal dünyada hareket kabiliyeti kazandıracak kompakt bir aygıt ortaya çıktı. Adı ise 3DRubber.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır? Oynat

3DRubber, fiilen ilk olarak gösterilen bir aygıt yok. Daha önce 2017 yılında ortaya çıkan bu disk şeklindeki platform, o zamanlar PC tarafı için tanıtılmıştı. Oysa bu kere doğruca PlayStation özelinde geliştirilen bu ürün, PlayStation 4 ile ahenklilik gösteriyor.

Ayaklarınızın altınıza aldığınız bir platform olan 3DRubber, bilek hareketlerinizle oyun içinde hareket etmenizi sağlıyor. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen, sadece USB üzerinden basitçe çalışabilen aygıt, 30’dan pozitif oyun ile uyumlu olarak çalışıyor. Nisan ayında oyun severlere sunulacağı açıklanan 3DRubber’ın fiyatı ise 119 Euro.

Önceki HaberMicrosoft, Yeni Bir Bilgi Gizliliği Aracı Yapıyor Sonraki HaberSamsung Galaxxy F, Sony Sensörlerini Kullanabilir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir