PlayStation’ın önemli bir ismi daha Microsoft’a transfer oldu

Haberler admin 172 Okundu
sponsorlu reklam

PlayStation'ın önemli bir ismi daha Microsoft'a transfer oldu

Microsoft‘un yeni nesle oldukça çabuk bir giriş yapacağını belirten yeni bir gelişme daha yaşandı. 8 yıldır PlayStation çatısı altında önemli oyunların altında imzası bulunan oyun geliştiricisi Victoria Miller, Microsoft’un The Initiative stüdyosu çatısı altında çalışmaya başladı.

Microsoft PlayStation’un manâlı bir ismini aktarma etti 

Microsoft kayda değer bir oyun geliştiricisini daha bünyesine kattı. Daha önce Rockstar Games‘te, Insomniac Games’te hatta God of War yapımında bölüm tarasımıcısı olarak çalışan önemli isimleri aktarma eden Microsoft yeni bir transfer daha yaptı. 8 yıl, Sony çatısı aşağı Playstation 4 özel oyunlarında çalışmış olan geliştirici Victoria Miller, Microsoft’un The Initative stüdyosuna katıldı.  Victoria Miller daha önce LittleBigPlanet 3, Beyond: Two Souls, Until Dawn, Detroit: Become Human, No Man’s Sky gibi oyunlarda yer almıştı.

Yeni nesilde Xbox tarafı özel oyunlara önem verecek gibi görünüyor. Xbox’ın yeni nesilde iki bambaşka konsol piyasaya süreceği bu konsollardan birinin bulut tabanlı bir stream makinesi olacağı, ikinci konsolun ise herzamanki oyun konsolu olacağı iddia ediliyor. Yeni nesilde Sony ve Microsoft rekabeti artacak gibi görünüyor. 

PlayStation'ın önemli bir ismi daha Microsoft'a transfer oldu

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir