Playstore’da bahar kampanyasında yüzde 90’a varan indirimler var

Playstore’da bahar kampanyasında yüzde 90’a varan indirimler var

Haberler admin 65 Okundu
sponsorlu reklam

Playstore’da bahar kampanyasında yüzde 90’a varan indirimler var

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen dijital oyun satışı yapan marketlerinden bir adam başına olan Playstore, yine oyuncuların karşısına güzel indirimlerle çıktı. Playstore, oyun meraklılarının tutkunu olduğu popüler oyunları, bahara özel kampanya zarfında yüzde 90’a varan indirimlerle sunuyor.

Playstore’da bahar kampanyasında  yüzde 90’a varan indirimler var

Oyunseverler arasında Far Cry New Dawn, HITMAN 2, Assassin’s Creed Odyssey ve PES 2019’un da yer aldığı yüzün üstünde oyuna özel fırsatlarla sahip olabilecek. Kampanya kapsamında HITMAN 2 ve PES 2019, 20 TL’ye oyunseverlerle buluşacak. Oyunseverler yoğun alaka gören indirimli oyunları, Türk Telekom internet faturalarına ilave 12 aya varan taksitlendirme avantajıyla satın alabilecek.

HITMAN 2 ve PES 2019‘un 20 TL‘ye satılması, oyuncuların epeyce artı dikkatini çekti. İndirimlerden sonradan oyuncular, Playstore mağazasına akın etti. Büyük oyunların yanında bahar kampanyasında küçük oyunların da indirimde olduğunu belirtelim. Başlatılan bu kampanyayla birlikte kütüphanenizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca oyuncuların çoğunlukla Steam‘e eklendiğini belirtelim.

31 Mart tarihine değin geçerli olacak Playstore indirim sayfasına https://www.playstore.com/kampanya/bahar-kampanyasi-mart-2019 adresinden ulaşılabiliyor.

– Basın bülteni

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir