Prey for the Gods’ın erken erişim tarihi sonunda belli oldu

Haberler admin 228 Okundu
sponsorlu reklam

Prey for the Gods'ın erken erişim tarihi sonunda belli oldu

Prey for the Gods, sahip olduğu teması, atmosferi ve oynanış dinamikleri ile Playstation platformlarına özel olarak meydana çıkan Shadow of the Colossus‘u fazlasıyla andırıyor. çetin hava şartları haricen heybetli düşmanlara aleyhinde da mücadele edeceğimiz oyunun erken erişim çıkış tarihi sonunda açıklandı.

Prey for the Gods’ın erken erişim tarihi sonunda belirlenmiş oldu

Mistik bir dönemde geçen Prey for the Gods’da yolculuğa meydana çıkan yalnız bir savaşçıyı denetim edeceğiz. Bitmek tükenmek bilmeyen kış mevsiminin ardındaki yatan gerçeği araştıracağımız oyunun 31 Ocak’ta Steam üzerinden erken erişime açılacağı belirtildi. Ayrıca oyunun konsol sürümlerinin de bu sene içerisinde geleceği açıklanmış.

Prey for the Gods, fiilen Bethesda ile yapılan uyuşmazlık sonucu gündeme gelmişti. Kickstarter sürecinden başarılı bir şekilde çıkan oyunun ismi, Bethesda’nın radarına takılmış ve firmadan bu konuda bir takım açıklamalar gelmişti. Bethesda, Prey isimli oyunları nedeniyle bu oyuna karşısında bir davranış sergilese de sonradan bu konuda bir açıklama yapılmadı. Oyunun isminin hala benzer kaldığını göz önüne alırsak 2 işyeri arasındaki anlaşmazlığın bir nevi çözüldüğünü de düşünebiliriz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir