Project CARS’ın geliştiricileri kendi oyun konsolunu yapıyor

Haberler admin 129 Okundu
sponsorlu reklam

Project CARS'ın geliştiricileri kendi oyun konsolunu yapıyor

Kulağa her ne değin şaka gibi gelse de durum böylece yok. Play4.uk‘in haberine göre; Slightly Mad Studios, PlayStation, Nintedo ve Xbox’a rakip olacak. Project CARS’ın geliştiricileri kendi oyun konsolunu yapıyor.

Project CARS’ın geliştiricileri oyun konsolu geliştiriyor

What is the Mad Box? It’s the most powerful console ever built… It’s literally ‘Mad’… You want 4k, you want VR beygir 60FPS? You want a full engine for free to develop your games on it? You have it.

— Ian Bell SMS (@bell_sms) 2 Ocak 2019

Project Cars 1 & 2, Need For Speed Shift ve Test Drive: Ferrari Racing Legends gibi pek çok yarış oyunu geliştiren Slightly Mad Studios, Mad Box adlı kendi oyun konsollarını geliştirmeye başladı. Yapımcı firma bu konuda epeyce iddialı hatta pek ama, kendi oyun konsolları Mad Box’ın 3 yıl içinde piyasada olacağı belirtiliyor. Slightly Mad Studios’un kuruclarından ve bununla birlikte firmada CEO olan Ian Bell, Mad Box ile ilgili bir tweet atarak, Mad Box’ın geliştirildiğini konsolun VR’da 4K çözünürlük desteği ile geleceğini ve saniyede 60 kare oranını tutturacaklarını belirterek, konsol piyasasına süratli bir antre yapacaklarını belirtti. Hem  Slightly Mad Studios, firmalara oyun geliştirebilmeleri için bedava oyun motoru desteği de sağlayacak. Mad Box’ta VR desteği de olacak. Bakalım bu sıra dışı haber gerçeğe dönüşecek mi.  Slightly Mad Studios’un büyükçe bir işin altına girdiği bir reel.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir