RAGE 2, DOOM Eternal, ve Fallout 76 Steam’de yer alacak

Haberler admin 103 Okundu
sponsorlu reklam

RAGE 2, DOOM Eternal, ve Fallout 76 Steam'de yer alacak

RAGE 2, Wolfenstein: Youngblood, DOOM Eternal, ve Fallout 76 Steam’de satışa sunulacak. Son günlerde platformlar arası rekabet git gide kızışıyor. Epic Games Store, manâlı oyunları kendi platformuna çekmeyi başardı. Steam’in ise bu konuda ne yapacağı merak konusuydu. Görünen o oysa Steam ve Bethesda işbirliği yeni oyunlarda da devam edecek. Bethesda’nın yeni oyunları, Bethesda.NET ile birlikte Steam’de de yayınlanacak. 

RAGE 2, DOOM Eternal, ve Fallout 76 Steam’de yer alacak

Bethesda’nın yeni oyunları Steam’de yer alacak. Geçtiğimiz sene yayınlanan Fallout 76’nın Steam’de yer almamıştı. Betshesda Fallout 76’yı yalnızca Bethesda.NET üzerinden satmaya başlamıştı. Ancak Fallout 76’nın bu yılın sonlarına doğru Steam’de yayınlanacağı açıklandı. Wolfenstein: Youngblood, RAGE 2 ve DOOM Eternal da Steam’de yer alacak. 

Epic Games Store ve Steam rekabeti kızışıyor. Son olarak Quantic Dream ile anlaşan Epic Games Store PlayStation markasına özel, Beyond: Two Souls, Detroit Become Human ve Heavy Rain oyunlarını PC’ye getiriyor. Quantic Dream dıştan Epic Games Store’un en büyük destekçilerinden biri de Ubisoft. Take-Two’nun Steam’den vazgeçebileceği konuşuluyor. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir