RAGE 2 için aksiyonun tavan yaptığı yeni video yayınlandı

Haberler admin 207 Okundu
sponsorlu reklam

RAGE 2 için aksiyonun tavan yaptığı yeni video yayınlandı

RAGE 2 için yayınlanan yeni oynanış videosunda aksiyon neredeyse tavan yapıyor. Yayınlanan videoya bakacak olursak, RAGE 2’de bizi oldukça hareketli bir oyun bekliyor. Düşmanı ortadan kaldırmak için fazla pozitif alternatifin olacağı oyun, bambaşka ve harika tabanca çeşitleri ile de uyarı çekiyor. Bethesda ve Just Cause serisini geliştiren Avalanche Studio’nun aksiyon konusunda deneyimli bir firma olduğunu söyleyebiliriz. DOOM ve Just Cause serisinden de bazı oynanış mekaniklerinin yer aldığı RAGE 2 – Wasteland Superhero Trailer adlı oynanış videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

RAGE 2 çıkış tarihi

Daha önce RAGE 2 geliştirici ekibi, oyunda multiplayer oyun modu olmayacağını açıklamıştı. Ama yayınlanan oynanış görüntülerine bakacak olursak, RAGE 2’nin multiplayer oyun modu da fazla eğlenceli olabilir. Battle Royale modu için de uygun gibi görünen RAGE 2’de Battle Royale modu da yer almayacak. En azından şimdilik geliştirici firmadan gelen talimatlar bu yönde.

RAGE 2’de araç kullanımı da önemli bir yer kaplayacak. Kaçma kovalamaca sahneleriyle çok fazla karşılaşacağız gibi görünüyor.  RAGE 2, PC, Playstation 4 ve Xbox One için 14 Mayısta yayınlanacak. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir