Rainbow Six: Siege’de oyuncuları çıldırtan yeni bir hata bulundu

Haberler admin 227 Okundu
sponsorlu reklam

Rainbow Six: Siege'de oyuncuları çıldırtan yeni bir hata bulundu

Ubisoft’un taktiksel FPS oyunu Rainbow Six: Siege, yıllar içerisinde oldukça artı oyuncuya hitap etmeyi başardı. Şimdilerde CS:GO ile yarışmacı yapımın teknik hataları ise hemen hemen 3 yıldır düzeltilemedi. Her bir güncellemede yeni hatalara boğulan oyunun son güncellemesi, oyunculara saç baş yoldurtan cinsten bir hata barındırıyor. The Bird Box adını alan yeni kusur, oyunda sıkı savunma tarafında bulunan oyuncular kadar tetiklenebiliyor. Atak tarafının başına gelen bu şart ardından oyunun grafik ayarları aniden bozulabiliyor. Böylelikle defans tarafında yer alan oyuncular, oyunu basit bir şekilde kazanabiliyor.

Rainbow Six: Siege’in yeni grafik hatası

Ubisoft duruma ilişkin bir açıklama yapmadı. Ama kendilerinin en kısa zamanda bu hatayı düzelteceklerini ümit ediyoruz. Bilhassa oyunun bomba modunda daha fazla kullanılan bu hatadan kaçınmak için, bu sıralar Rainbow Six: Siege‘e girmemenizi öneriyoruz. Huysuz taktirde bu hatanın derhal oyun içinde oldukça yaygın olduğunu ve kullanıldığında, hatayı kullanan oyuncunun yakalanmasının neredeyse imkansız olduğunu belirtelim.

Sona geldiğimizde Rainbow Six: Siege’de yine gelenek bozulmadı. Her bir güncelleme sonrasında diğer bir hataya kavuşan yapım, bakalım bir sonraki güncellemede nasıl bir kusur ortaya çıkartacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir