Red Dead Online Beta’ya yeni yarış modları ekleniyor

Haberler admin 87 Okundu
sponsorlu reklam

Red Dead Online Beta'ya yeni yarış modları ekleniyor

Red Dead Online‘a yeni oyun modları eklendi. Oyuna eklenen yeni oyun modları çoğunlukla yarış odaklı. Yeni oyun modlarında kasıt; yarış esnasında teftiş noktalarından geçerek beygir sırtında hedefleri vurmak. Target Races ve Opern Target Races  adlı yeni Inkar dead Online oyun modları bakalım Inkar Dead Online oyuncularını oyuna döndürmeyi başarabilecek mi? Yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Inkar Dead online beta’ta yeni yarış modları eklendi

Inkar Dead Online’a gelen yeni içerik güncellemesinde Target Races ve Open Target Races elde etmek üzere iki yeni oyun modu bulunuyor. Bütün oyuncular oyuna bir ok ve yay ile başlayacak. Yarışırken vurduğunuz her hedef Atınızın dayanıklılığını arttıracak. Haritaya yerleştirilmiş olan ekstra zor arttırma eşyalarını aldığınızda atın dayanıklılığı artacak veya sprint zamanı uzayacak. Rakibin hızını yavaşlatmak için at üstünde rakibi tekmelemek de mümkün olacak.

Red Dead Online’ın yeni oyun modlarına ilk olarak PlayStation 4 oyuncuları erişim sağlayacak. daha sonra yeni içerik Xbox One kullanıcıları için de yayınlanacak. Rockstar Games, Red Dead Online için yeni içerik güncellemeleri yayınlamaya devam ediyor. 

Red Dead Online Beta'ya yeni yarış modları ekleniyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir