Red Dead Redemption 2’nin güncel satış rakamı açıklandı

Haberler admin 141 Okundu
sponsorlu reklam

Red Dead Redemption 2'nin güncel satış rakamı açıklandı

Rockstar Games’in yeni oyunu Inkar Dead Redemption 2, sahip olduğu mekanikleri ve açık dünyasıyla büyük bir oyuncu kesiminin dikkatini çekmeyi başardı. Birincil haftasında satış rekorları kıran Red Dead Redmeption 2‘nin güncel satmak rakamı açıklandı. Take Two‘nun parasal raporları açıklamasıyla ortaya çıkan bilgiye göre oyun 23 milyon satmak rakamına ulaşmış durumda. Rockstar Games’e büyük bir gelir kapısı yaratıcı oyun, Red Dead Online ile de sükse yapmayı başardı. Son çeyrekte 1.25 milyar dolar gelir elde eden Take Two, durumdan hoşnut durumda.

Red Dead Redemption 2 satış rakamı

Firmanın CEO’su Strauss Zelnick ise Inkar Dead Redemption 2’nin çıkış haftasını nefes kesici olarak yorumluyor. Red Dead Online‘a oldukça güvenen dağıtımcı ekip, bakalım oyunun çevrimiçi kısmından nasıl bir gelir elde edecek? Öteki bir yana GTA Online’ın da hala büyük bir gelir kapısı oluşturduğunu belirtelim. GTA Online ile kasalarını dolduran Take Two, GTA 5’in çevrimiçi modunu uzun bir süre daha destekleyecek gibi gözüküyor.

Mikro ödemelerin ekmeğini sonuna kadar yiyen Take Two, NBA 2K serisinden de güzel denilebilecek seviyede kazanç sağlamakta.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir