Red Dead Redemption 2’nin müzikleri atış poligonunda test edildi

Haberler admin 149 Okundu
sponsorlu reklam

Red Dead Redemption 2'nin müzikleri atış poligonunda test edildi

2018 yılına damgasını vuran ve uzun yıllar her tarafında konuşulacak olan Red Dead Redemption 2 hakkında yeni bir data daha ortaya çıktı. Açık dünya mekanikleri ile oyuncuları mest eden yapımın müziklerinin, atış poligonunda deneme edildiği belirtildi. Oyunun müziklerini yapan Woody Jackson‘ın açıkladığı bu veri doğrultusunda, Red Dead Redemption 2’nin müzikleri üstünde çalışan ekip, kulaklık kullanarak oyunun müziklerini silah sesleri arasında dinlemiş.

Red Dead Redemption 2’nin müzikleri garip yerlerde test edilmiş

Hali hazırda Barbar Batı‘nın en azılı dönemlerinde geçen Red Dead Redemption 2‘nin müziklerini, oyunda silah seslerinin altında duyuyorduk. Müzik ve ses anlamında ödüllere değerinde görülen üretim, Yılın Oyunları töreninde de ödül sahibi olmuştu.

Her şeyiyle kusursuz bir halde olan Red Dead Redemption 2 ile birlikte geçtiğimiz yıl God of War da oyuncuları memnun etmeyi başarmıştı. God of War’un müziklerini de epeyce iyi yapan yapımcılar, oyunun müziklerini ve seslerini temaya gayet güzel oturtmuştu. Peki sona geldiğimizde sizin tercihiniz hangi oyun? Sizce God of War mu daha iyi müziklere sahip? Yahut Red Dead Redemption 2 mi?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir