Redemy’nin yeni oyunu Control’de genişleme paketleri de yer alacak

Haberler admin 158 Okundu
sponsorlu reklam

Redemy'nin yeni oyunu Control'de genişleme paketleri de yer alacak

Redemy‘nin yeni oyunu Control‘de genişleme paketleri de yer alacak. Oyunun yönetmeni Mikael Kasurinen, Game Informer’a yaptığı açıklamalarda ayrıca, oyunda hiçbir şekilde mikro iletimi olmayacağını da doğruladı. bununla beraber, Remedy’in Xbox One X ve PS4 Pro‘nun gücünü sonuna kadar kullanacağını gösteren Kasurinen, Control’e epeyce güveniyor. Oyunun yönetmeni Mikael Kasurinen, Game Informer ile yaptığı ve Control ile ilgili yeni bilgilerin de yer aldığı videoya aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz. 

Remedy’nin yeni oyunu Control ne vakit çıkacak?

Remedy’in Control adlı oyunu, ilk olarak E3 2018’de gösterilmişti.  cazibeli görünen oyun ile ilgili yeni ayrıntılar geldi. Control’de silahlar geliştirilebilirken, oyunda kabiliyet ağacı da olacak. Ayrıca bir otomatik cover alma sistemi de mevcut. Kasurinen’e göre birim tasarımı hiç de çizgisel yok, bununla birlikte hikâyede sürprizler ve ters köşeler de olacak.

Artık Remedy ile özdeşleşen zamanı durdurma mekaniği ile dikkat çeken Control’ün PS4, Xbox One ve PC için bu yılın ilerleyen aylarında (kayıtlı bir çıkış tarihi tarihi verilmedi) yayınlanacağı düşünülüyor.    

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir