Remedy’nin yeni oyunu Control’de genişleme paketleri de yer alacak

Haberler admin 117 Okundu
sponsorlu reklam

Remedy'nin yeni oyunu Control'de genişleme paketleri de yer alacak

Remedy‘nin yeni oyunu Control‘de genişleme paketleri de yer alacak. Oyunun yönetmeni Mikael Kasurinen, Game Informer’a yaptığı açıklamalarda hem, oyunda hiçbir şekilde mikro iletimi olmayacağını da doğruladı. bununla beraber, Remedy’in Xbox One X ve PS4 Pro‘nun gücünü ardına kadar kullanacağını gösteren Kasurinen, Control’e oldukça güveniyor. Oyunun yönetmeni Mikael Kasurinen, Game Informer ile yaptığı ve Control ile ilgili yeni bilgilerin de yer aldığı videoya aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz. 

Remedy’nin yeni oyunu Control ne zaman çıkacak?

Remedy’in Control adlı oyunu, ilk olarak E3 2018’de gösterilmişti.  ilgi çekici görünen oyun ile ilgili yeni teferruatlar geldi. Control’de silahlar geliştirilebilirken, oyunda yetenek ağacı da olacak. Hem bir otomatik cover alma sistemi de mevcut. Kasurinen’e kadar bölüm tasarımı hiç de çizgisel yok, bununla beraber hikâyede sürprizler ve ters köşeler de olacak.

Artık Remedy ile özdeşleşen zamanı durdurma mekaniği ile uyarı çeken Control’ün PS4, Xbox One ve PC için bu yılın ilerleyen aylarında (kayıtlı bir çıkış tarihi tarihi verilmedi) yayınlanacağı düşünülüyor.    

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir