Renault’tan Ekim Ayına Özel Kampanya!

Otomobil admin 208 Okundu
sponsorlu reklam

Renault'tan Ekim Ayına Özel Kampanya!

Otomotiv sektöründe yaşanan fiyat ve faiz artışları firmaları yeni kampanyalar yapmaya itiyor. Bunlardan birtanesi de Renault’tan geldi. Yeni bir kampanya düzenleyen marka belirli bir miktar ve vakit için sıfır faizle vasıta sahibi olmaya olasılık sağlayacak yeni bir kampanya duyurdu.

Kampanya zarfında binek ve hafif ticari bütün Renault modellerinde en fazla 30 bin TL kredi ve 12 aya varan vade seçeneklerinde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Daha artı kredi ve vade taleplerinde ise en fazla 200 bin kredi ve 48 avuç içi değin yüzde 2,34 değişmez faiz oranı bulunuyor.

Hem Ekim ayında Renault Clio HB ve Megane Sedan sahibi edinmek isteyen müşteriler için özel bir kampanya fırsatı da yer alıyor. Ekim ayında hurda vasıta teşvikinden yararlanacak Renault müşterileri, kampanya kapsamında devlet desteği ile birlikte Clio HB modeline 79.900TL, Megane Sedan’a ise 91.900TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.

Ekim ayında Captur 137.400TL, Kadjar 179.750TL, Kangoo 108.300TL, Trafic ise 136.100TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Aynı kampanyanın Renault’un daha alçak markası Dacia için de geçerli olduğunu belirtelim.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir