Resident Evil 0, 1 ve 4 Nintendo Switch çıkış tarihi belli oldu

Haberler admin 148 Okundu
sponsorlu reklam

Resident Evil 0, 1 ve 4 Nintendo Switch çıkış tarihi belli oldu

Bir süredir Capcom‘un Resident Evil serisini Nintendo Switch’e getirme planı konuşuluyordu. 2019 yılında Resident Evil oyunlarının Nintendo Switch’e geleceği düşünülüyordu. Resident Evil 0, Resident Evil 1 ve Resident Evil 4, Nintendo Switch çıkış tarihi duyuruldu.   

Resident Evil serisi Nintendo Switch’e geliyor

Resident Evil serisinin sevilen oyunlarından bazıları Nintendo Switch’e geliyor. Capcom çıkış tarihi paylaştı. Resident Evil 0, Resident Evil 1, ve Resident Evil 4, 21 Mayısta Nintendo Switch’e geliyor. Oyunlar Nintendo’nun dijital satış platformunda yer alacak. Kuzey Amerika bölgesinde Resident Evil Origin bundle adında bir paket satılacak. Resident Evil 0 ve Resident Evil 1 bu pakette yer alacak. Avrupa bölgesinde ise üç oyun da ayrı ayrı satılacak. Resident Evil 4, 28 Şubatta ön siparişe açılacak.    

Capcom Resident Evil markasından olabildiğince yararlanmak istiyor gibi görünüyor. HD sürümü piyasaya sürülen Resident Evil oyunları, bambaşka platformlara çıkıyor. Fakat Nintendo Switch’te Resident Evil 2 Remake bekleyenler için kötü haber, Resident Evil 2’nin Nintendo Switch’e gelmeyeceği açıklandı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir