Resident Evil 1-Shot 3 milyondan fazla indirildi

Haberler admin 135 Okundu
sponsorlu reklam

Resident Evil 1-Shot 3 milyondan fazla indirildi

Resident Evil serisinin en hayranlık uyandıran oyunlarından biri olan Resident Evil 2 adeta 21 yıl aradan daha sonra tekrardan PC ve konsollarımıza misafir olacak. Özellikle serinin fanları Resident Evil 2 Remake’i büyük bir sabırsızlıkla bekliyor. 25 Şubat’ta raflardaki yerini alacak olan yapım için geri sayım başlamış durumda.

Capcom, oyunu önceden tecrübe etmek isteyenler için 1-Shot isimli bir demo yayınlamıştı. Demoyu indirenler, yarım saat baştan başa Resident Evil 2 Remake’i deneyimleme şansına eriştiler. Demonun sadece yarım saatlik oynanışa sahip olması ve yeniden oynanamaması ise en büyük dezavantajıydı.

Capcom, 31 Ocak tarihine kadar indirilebilir durumda kalacak demonun şimdiden 3 milyondan fazla indirildiğini açıkladı. Peki bu demo rakamları oyunun satışlarına ne derece tesir edecek?

Açık konuşmak icabında demoyu indirip de bu oyun olmamış diyen birey sayısı hayli eksik. Dolayısıyla demo Resident Evil 2’nin satışlarına negatif bir tesir yapmayacaktır.
Fakat demoyu indiren herkesin oyunu alacağını düşünmek de yanlış olur. Örneğin Türkiye’de binlerce kişi 1-Shot demosunu indirdi. Lakin bu oyun ülkemizde 469TL’den satışa sunulacak. Doğal olarak bir oyun için bu değin para verecek olan kişi sayısı hayli sınırlı. Yan oysa yine de bekleyip göreceğiz.

Nasıl zengin oluyorlar?

Kan donduran olay!

Bir tatlı refah almaya gidebileceğiniz yerler

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir