Resident Evil 2 Remake’in demosu bu hafta yayınlanabilir

Haberler admin 198 Okundu
sponsorlu reklam

Resident Evil 2 Remake'in demosu bu hafta yayınlanabilir

Bu senenin heyecanla beklenen birincil oyunu Resident Evil 2 Remake, uzun süren geliştirme sürecinden sonradan piyasaya çıkıyor. 17 Ocak tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformlarına çıkacak olan yapım, bizlere ikinci oyunu baştan anlatacak. Öteki bir yana benzer DMC5’te olduğu gibi yeni oyun için bir demo yayınlanması bekleniyor. Geçtiğimiz haftalarda Microsoft Store‘da yapılan sızıntıya kadar oyunun demosu 11’inde çıkacak. Mağazada listelenen bu demo, ardından bir anda silinmişti. Eğer bu akıntı hakiki olursa oyunun demosunu Cuma günü oynayabileceğiz.

Resident Evil 2 Remake’in demosu ne zaman çıkacak?

DMC5 için yarım saatlik bir demo yayınlayan Capcom, RE2 Remake için yeniden aynı adımları atabilir. Son olarak sızdırılıp listelenen sayfada yazan tanımlama ise şu şekildeydi;

“Bu özel olarak ayarlanmış demo, yeni tekrar tasarlanan Resident Evil 2’yi deneyimlemenize izin verir, fakat uyarılırsınız: Ölümden sonradan istediğiniz dek fazla kere devam edebilirsiniz ama, demoyu bitirmek için yalnızca 30 DAKİKA süreniz kalır.  Raccoon Polis Departmanının sunduğu bütün bulmacaları çözmeye çalışın. Seçim senin! Başlangıçta 1998’de piyasaya meydana çıkan Resident Evil 2, tüm zamanların en ikonik oyunlarından biri olarak gelecek tür konsollar için baştan tasarlandı. – Leon Kennedy ve Claire Redfield’i yeni bir üçüncü şahıs görüşünü kullanarak denetleme edin. Capcom’un kayıtlı RE Engine’ini kullanarak çarpıcı bir şekilde tekrar inşa edilen Raccoon City’nin zombi istilası altındaki bölgelerini keşfedin. – Yeni bulmacalar, hikayeler ve bölgeler Not: Bu demo 1/31/2019 tarihine dek kullanılabilir. Oturum açmış olmanız ve faal bir internet bağlantınız olması gerekir.”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir