Resident Evil 2, The Ghost Survivors modu çıkış tarihi açıklandı

Haberler admin 172 Okundu
sponsorlu reklam

Resident Evil 2, The Ghost Survivors modu çıkış tarihi açıklandı

Resident Evil 2 için bedava bir oyun modu duyurulmuştu. The Ghost Survivors adlı oyun modunda, 3 ayrı karakteri denetim edeceğiz. Resident Evil 2 “The Ghost Survivors” 15 Şubat 2019‘da yayınlanacak.

Resident Evil 2 için yeni oyun modu duyuruldu

The Ghost Survivors adlı yeni oyun modu 2 hafta önce duyurulmuştu. Resident Evil 2‘nin hayatta kalma öykü modu 15 Şubatta ücretsiz olarak indirmeye açılacak. The Ghost Survivors’da Raccoon City’den çıkmak için savaşan 3 karakteri yoklama edeceğiz.  Alternatif bir hakikat sunan senaryoda, oyunda öldürülen karakterleri denetleme edeceğiz. Oyunda rastladığımız karakterlerden tabanca dükkanı sahibi Robert Kendo’yu, No 
Time to Mourn
adlı hikayede kontrol edeceğiz. Belediye Başkanının kızı Katherine Warren’ı Runaway adlı hikaye modunda, adı açıklamayan bir askeri ise Forgotten Soldier adlı hikaye modunda denetim edeceğiz.

1998’de piyasaya sürülen orijinal Resident Evil 2, toplamda 4.96 milyon adet satmıştı. Resident Evil 2 Remake’in ise daha şimdiden 3 milyon adedi piyasaya sürülmek için yola çıkmış durumda. Resident Evil 2 serisi toplamda 88 milyon adet sattı. The Ghost Survivors için yayınlanan ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

 Resident Evil 2, The Ghost Survivors modu çıkış tarihi açıklandı Resident Evil 2, The Ghost Survivors modu çıkış tarihi açıklandı Resident Evil 2, The Ghost Survivors modu çıkış tarihi açıklandı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir