Resident Evil 2’yi FPS kamera açısıyla oynamak ister miydiniz?

Haberler admin 155 Okundu
sponsorlu reklam

Resident Evil 2'yi FPS kamera açısıyla oynamak ister miydiniz?

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına meydana çıkan Resident Evil 2, PC’de öbür bir çehreye büründü. Mod yapımcılarının yeni hedefi haline gelen Resident Evil 2 Remake için o kadar fazla bambaşka mod yapıldı. Mod yapımcıları bir uçtan bir uca oyunu, orijinal Resident Evil 2 görünüm açısıyla oynayabileceğiniz gibi, bundan böyle birinci kişi gösterme açısıyla (FPS) da oynayabileceksiniz. Praydog tarafından geliştirilen Resident Evil 2 Remake FPS modunu buradan indirebilirsiniz. Oynanış görüntülerine ise aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

Resident Evil 2 Remake FPS modu

Resident Evil Survivor, Resident Evil 7 derken, Resident Evil 2 de FPS oldu. Natürel oysa mod yapımcıları sayesinde. Her ne değin Resident Evil 2 Remake’in birim tasarımının FPS bakış açısına pek de yerinde olmadığı görülse de, FPS modunun gerçi bambaşka bir deneyim sunduğu emin. 

26 Ocak 2019’da piyasaya sürülen Resident Evil 2, Capcom’un 2019 yılına hızlı bir antre yapmasını sağladı. Hemen sırada Devil May Cry 5 var. Konsollar ve PC’ye de çıkacak olan Devil May Cry 5 için kim bilir nasıl oyun modları göreceğiz. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir