Respawn ekibinden Titanfall 3 açıklaması geldi

Haberler admin 155 Okundu
sponsorlu reklam

Respawn ekibinden Titanfall 3 açıklaması geldi

Eski Call of Duty geliştiricilerinin kurduğu Respawn Entertainment, EA Games’in el uzatmasıyla kısa sürede büyük bir stüdyo haline geldi. Titanfall markasıyla sektöre antre yapan takım, oyuncuların sevgisini kazanmayı başarmıştı. Rekabetçi mekanikleriyle oyuncuların hoşuna dışarı giden ilk Titanfall oyunundan sonra ikinci oyunla karşılaşmıştık. İkinci oyunda bizlere güzel bir deneyim yaşatan ekipten üçüncü oyunu bekliyorduk. Fakat şimdi Respawn geliştiricilerinin Eurogamer‘a verdiği görüşme, üçüncü oyunu bekleyen oyuncuları birazcık üzebilir.

Titanfall 3 geliştirilecek mi?

Stüdyonun önde gelen yapımcılarından Drew McCoy, Titanfall 3 yerine uzun süredir Apex Legends üzerinde çalıştıklarını ve Apex Legends yüzünden yeni bir Titanfall’u düşünmediklerini açıkladı. Hali hazırda Titanfall 2’nin satışları, Battlefield markası yüzünden geride kaldığı için stüdyo, kar etme endişesi yüzünden Battle Royale türüne antre yapmışa benziyor.

Senaryo anlamında oyunculara güzel saatler yaşatan Titanfall 2‘nin ardından yeni bir Titanfall gelmemesi can sıkıcı. Ama öteki bir yanlamasına Apex Legends’ın, Battle Royale türüne yeni bir bitik getireceğini de red edemeyiz. Black Ops 4‘e eş yapısıyla oyuncuları cezbetme Apex Legends, muhtemelen kısa sürede büyük bir oyuncu kesimine hitap edecektir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir