Rockstar’ın efsane oyunu Bully’nin devamını bekleyenlere iyi haber

Haberler admin 130 Okundu
sponsorlu reklam

Rockstar'ın efsane oyunu Bully'nin devamını bekleyenlere iyi haber

Rockstar Games‘in sıradaki oyunu GTA 6 mı olacak, yoksa Bully 2 mi? Inkar Dead Redmeption 2‘yi yayınlayan Rockstar Games’in bir sonraki projesi merak konusu. Açıklanmış aralıklarla Bully 2 söylentileri sanal ortamlarda dolşaıyor. Fakat ortaya meydana çıkan son deliller, Rockstar Games’in Bully 2 üstünde çalıştığına dikkat çekici ediyor gibi görünüyor. 

Bully 2 ne süre çıkacak?

Rockstar'ın efsane oyunu Bully'nin devamını bekleyenlere iyi haber

Daha önce de Rockstar Games ile çalıştığı tanıdık Pinewood Studios, bazı oyuncularla anlaşmış ve Birleşik Krallık‘ta bulunan stüdyonun anlaştığı  müdür, müdür yardımcısı gibi karakterleri canladıracak oyuncu profillerinin Bully 2’yi göze çarpan ettiği yorumları yapılmıştı. Aynı stüdyonun yeni iş ilanı da Bully 2 iddialarını epeyce güçlendiriyor. Meslek ilanında aranan oyuncu profili açıklamasında “13-17 yaş aralarında “Male School Bully” karakterini canlandıracak ifadeleri yer alıyor. İlanın devamında karakterin detaylarına da inilmiş: “Karakter, okuldaki belli başlı karakterlerden birinin “arkadaşı”, ancak ilişkileri bir külhanbeyi olduğu için toksiktir, genelde arasında çocukça şakalar yaparlar. 

Aynı stüdyo, daha önce de Kolej Profesörü rolü için iş ilanı açmıştı. Bütün deliller Bully 2‘yi gösteriyor gibi görünüyor. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir