Samsung Galaxy Note9, Android 9 Pie Güncellemesi Almaya Başladı

Genel admin 284 Okundu
sponsorlu reklam

Samsung Galaxy Note9, Android 9 Pie Güncellemesi Almaya Başladı

Samsung Galaxy Note9, Galaxy S9 ve S9+’ın gerisinde Android’in son sürümü olan Android 9 Pie güncellemesine kavuştu.

Samsung, Android Pie One UI kullanıcı arayüzünü Galaxy Note9 için yayımladı. Güncelleme başlangıçta Almanya’dan bildirilse de diğer bölgelerde de yayımlanmış olması olası.

Güncelleme N960FXXU2CRLT yazılım sürümüyle, 2019 Ocak güvenlik yamasıyla geliyor ve uyarlanan parlaklık gibi yolları gözlenen Android Pie özelliklerini de getirmesi bekleniyor. Telefonunda beta yazılımını kullanan kullanıcılar ekstra 95 MB bir yükleme yapacaklar. Telefonuna beta sürümünü yüklemeyenlerin ne dek büyüklükte bir dosya indirmelerinin gerektiği ise şu lahza için bilinmiyor.

İyi haber ise Samsung Galaxy S9 Pie güncellemesinin beta güncellemesini yüklemeyenler ve yükleyenler için eş zamanlı olarak yayımlanması oldu. Bu sebeple, Note9’da da durumun böyle olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note9, Galaxy S9 ve S9+’ın arkasından Android 9 Pie güncellemesini bölge üçüncü Samsung markalı telefon oldu.

Samsung Galaxy Note9’a sahip olan oysa güncelleme bildirimini almayan kullanıcılarımızın sistem güncellemelerini denetleme etmelerini öneririz.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-note-9-android-pie-update-939708/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir