Samsung Galaxy S10’un bir özelliği daha bugün belli oldu

Haberler admin 115 Okundu
sponsorlu reklam

Samsung Galaxy S10’un bir özelliği daha bugün belli oldu

Samsung, 20 Şubat 2019 tarihinde düzenleyeceği Galaxy Unpacked 2019 etkinliğinde Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10 E modellerini tanıtacak.

Exynos 9820 / Snapdragon 855 yonga setinden gücünü alacak olan bu modeller, tasarımsal açıdan telefonun sağ üstteki bölümüne sadece kamerayı delik biçiminde konumlandıracak olan Samsung, ekran yüzeyine parmak izi okuyucusunu da entegre edecek.

Üçlü arka kamera kurulumu ile gelecek olan Galaxy S10 serisinde, yalnızca Plus modelinin ön bölümünde çift kamera yer alacak. Kablosuz sorumluluk teknolojisine sahip olacak olan Galaxy S10 için bugün acayip bir data ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Huawei’nin yeni modellerinde yer alan kablosuz yük desteği ile öteki Android telefonlar da sorumluluk edilebiliyordu. Aksine kablosuz sorumluluk olarak da anlatım tarzı edebileceğimiz bu özellik Galaxy S10 ailesinde de yer alacak.

Qi standartlarına kablosuz yük edecek olan Galaxy S10, Android telefonların yanı sıra iPhone 8 ve sonrası iPhone modellerini de sorumluluk edebilecek. Kablosuz sorumluluk paylaşımı konusunda yapılan bu hamlelerin, Apple cephesine ne zaman uğrayacağı demin bilinmiyor.

El ele alışverişe çıktılar

16 maçta 293 gol attı!

Birincil soruda elendi

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir