Samsung Galaxy S10’un Kamera Uygulaması Tek Bir Kaydırma Hareketiyle Açılabilecek (Video)

Cep Telefonları admin 133 Okundu
sponsorlu reklam

Samsung Galaxy S10'un Kamera Uygulaması Tek Bir Kaydırma Hareketiyle Açılabilecek (Video)

Samsung’un en son amiral gemisi S10’un kamerası oldukça güzel bir hareketle faal ışık halkası getirilebilecek.

Sahip olduğu Infinity-O ekran ile aylardır gündemden düşmeyen Samsung’un S serisinin 10. telefonu Samsung Galaxy S10, kullanıcılarda yer alan beklentiyi epeyce yükseltmiş durumda. Özellikle kamerasının ekrandaki delikte yer almasıyla belli cihaz, kullanıcılara rahatlık sağlayacak yepyeni özelliklere sahip olacak.

Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung’un 20 Şubat’ta gerçekleştireceği Unpacked etkinliği ile tanıtacağı Galaxy S10 akıllı telefonunun kamerasını açılmak için parmağınızı ekranda bulunan kamera deliğinden başlayarak cihazın ortasına dek çekmeniz yeterli. Samsung’un eklediği bu yeni özellik baştan sona kullanıcılar resim veya video çekmek istediklerinde oldukça basit ve süratli bir şekilde kamera uygulamasına erişim sağlayabilecekler.

Parmağınızı kamera uygulamasını başlatmak için kaydırdıktan sonra küçük bir görsel animasyon kamera deliğinin civarda beliriyor. Samsung’un bu minik oysa güzel görünen detayı zeki telefonunun yazılımına eklemiş olması çoğu kesim kadar olumlu karşılandı. Cihazın tam bir ay sonraki lansmanından sonra sizinle daha net bilgileri paylaşıyor olacağız.

Kaynak : https://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S10-camera-will-open-with-a-gesture_id112936

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir