Samsung Galaxy S9 Sızıntısı!

Android admin 524 Okundu
sponsorlu reklam
2017’yi geride bırakacağımız günler giderek yaklaşıyor ve bu, gelecek senenin teknolojilerine olan merakımızın çoğalması demek. Şimdi ise karşınızda merakınızı biraz dindirecek bir Samsung Galaxy S9 sızıntısı var.
Aksesuar üreticisi Ghostek yönünden yapılan bu çizimler, BGR’nin iddiasına göre Galaxy S9’u temel alıyor. Sitenin kaynaklarına göre çizimler, Galaxy S9’a yakın bir tasarıma sahip. Bununla beraber ekranın üst tarafındaki çerçeve, muhtemelen gerçekte daha küçük olacak ve kulaklık bölümü daha farklı görünecek.
Dahası BGR’nin kaynaklarına göre Galaxy S9, arka yüzünde çift kamera sunacak ve kameralar, iPhone X’te bulunduğu gibi dikey duracak. Parmak izi sensörü yine telefonun arkasında yer alacak ancak bu kes telefonun merkezine yakın olacak. Bir başka deyişle “ekran altı” parmak izi sensörü, Galaxy S9’a yetişmeyecek.
samsung galaxy s9 sızıntısı
Galaxy S9’un beklenen hususilikleri ortasında yüz tanıyan geliştirilmiş ön kamera, Snapdragon 845 işlemci de var. Cihazın tanıtımı, erken bir tarihte, Ocak’taki CES 2018’de gerçekleşebilir.
Tabi, tüm bu dedikoduların gerçeklik payı olsa dahi olmamakta içerisinde birçok şeyin değişedahiceğini unutmamakta fayda var.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir