Sea of Thieves’e yeni görevler ve PvP sistemi geliyor!

Haberler admin 131 Okundu
sponsorlu reklam

Sea of Thieves'e yeni görevler ve PvP sistemi geliyor!

Geçtiğimiz senenin bahar ayında piyasaya sürülen Sea of Thieves, çıktığı dönemde o kadar pozitif içeriğe sahip olamasa da, bu açığını süre içerisinde kapattı. Yeni görevler ve define avları ile oyuncuları uzun bir zaman oyalayan yapıma yakında büyük bir güncelleme daha gelecek. Oyunun yapımcısı Joe Neate, tanıdık olmayan basın ile yaptığı röportajda PvP içeriklerini oyuna ekleyecek olan Arena güncellemesinin yakında oyunculara sunulacağını söyledi. Arena’nın kolay bir PvP sistemi olmayacağını bildiren yapımcı, rekabet unsuruna epeyce dikkat ediyor.

Sea of Thieves’e yeni güncellemeler gelecek

Diğer bir yana oyuna eklenecek olan yeni görevler, eski görevlerden daha bambaşka olacak. Yeni görevlerin oldukça uzun olacağını söyleyen yapımcı, bu görevlere hikayelerin dahil edileceğini belirtti. Hali hazırda Sea of Thieves‘in dünyasında yerleşik bir öykü bulunmuyor. Şayet de bu açık böylelikle kapatılır.

Oyuncu sayısı açısından yapımcısını hoşnut ettiği varsayım edilen Sea of Thieves, Game Pass sisteminde bulunuyor. Yani oyunu satın almadan aylık cüzi bir ödenti ile oynayabilirsiniz. Xbox One platformunun yanına PC platformunda da bulunan yapım, bakalım ilerleyen dönemlerde daha nasıl değişecek?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir