Sekiro: Shadows Die Twice’dan aksiyon dolu oynanış videosu geldi

Haberler admin 113 Okundu
sponsorlu reklam

Sekiro: Shadows Die Twice'dan aksiyon dolu oynanış videosu geldi

From Software ekibinin yeni oyunu Sekiro: Shadows Die Twice, sahip olduğu oynanış mekanikleri ve bölüm yapıları bir uçtan bir uca oyuncuların oldukça dikkatini çeken bir yapım haline geldi. Son olarak Taipei Game Show 2019‘da oyuncuların karşısına meydana çıkan Sekiro: Shadows Die Twice, özel bir etkinlikle detaylandırıldı. Oyun için yeni bir oynanış videosu yayınlayan geliştiriciler, etkinlikte oyunu oynadı. Oyunun aksiyon doymuş tarafını belirten video, bununla birlikte Sekiro: Shadows Die Twice’ın ne dek zor içerikli bir oyun olduğunu da gösteriyor.

Sekiro: Shadows Die Twice’tan yeni video geldi

Souls oyunlarının yanına Bloodborne‘la da büyük bir başarıya imza atan From Software ekibi, bakalım Sekiro: Shadows Die Twice‘la oyunculara nasıl bir deneyim sunacak? 2019’un en fazla beklenen oyunlarından bir her birine olan üretim, Souls oyunlarında gördüğümüz rol yapma unsurunu barındırmayacak. Bunun yerine daha süratli bir oynanış ve aksiyonla bezenmiş mekanikleri kontrolcümüze veren oyun, büyük bir kesim oyuncu topluluğu kadar ilgiyle bekleniyor.

Diğer aksiyon oyunlarıyla yarışacak olan Sekiro: Shadows Die Twice, gösterişli bir şekilde piyasaya çıkacak. Oyun, 22 Mart 2019 tarihinde piyasaya sürülecek.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir