Sekiro: Shadows Die Twice’ın zorluk seviyesi hakkında yeni bilgi

Haberler admin 140 Okundu
sponsorlu reklam

Sekiro: Shadows Die Twice'ın zorluk seviyesi hakkında yeni bilgi

From Software ekibinin yeni bomba oyunu Sekiro: Shadows Die Twice, büyük bir oyuncu kesimi tarafından bekleniyor. Son olarak Taipei Game Show‘da gösterilen üretim, oynanış mekanikleri ve aksiyon sahneleriyle dikkatleri üzerine toplamıştı. Baskı öğesini ön planda tutacak olan oyunun zorluk seviyesiyle alakalı yeni bir bilgi açıklandı. Dark Souls‘un tatlı zorluğuyla oyuncuları ekran başına kitleyen From Software, bu kere oyuncuları daha pozitif zorlayabilir.

Sekiro: Shadows Die Twice’ın yeniden doğma mekaniği detaylandırıldı

Sekiro: Shadows Die Twice‘ta daha çok bölüm sonu canavarı dövüşlerine odaklanacağını belirten oyunun yönetmeni Hidetaka Miyazaki, bunun yanına oyunun baştan doğma sisteminden bahsetti. Bu sisteme Kaisei olarak özel bir isim veren Miyazaki, oyuncuların devamlı olarak aynı yerden doğamayacağını açıkladı. Oyunda ölümün cezasının orantılı olacağına dikkat çeken yönetmen, oyunculardan Sekiro: Shadows Die Twice’ta ustalaşmalarını istiyor.

Dark Souls‘tan bambaşka olarak rol yapma öğelerinin kısılacağı yapımın dövüş mekanikleri, her ne değin Souls serisinin temeli üstüne oturtulsa da, daha seri bir yapıyla karşılaşacağız. Bu sebepten dolayı birim sonu canavarları da epeyce hızlı olacak. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir