Shazam’da Çarpıcı Gelişmeler!

Oyun admin 118 Okundu
sponsorlu reklam

Shazam'da Çarpıcı Gelişmeler!

DC Comics, Shazam ile büyük başarı hedefliyor!

Önceki haberlerimizde bahsettiğimiz gibi Aquaman, DC Extended Universe’in (DC Genişletilmiş Evreni) açık ara en başarılı filmi oldu. James Wan’ın kocaman bir görsel şölene imza attığı filmin başrolünde, Game of Thrones‘dan tanıdığımız Jason Momoa yer aldı. Momoa’ya; Amber Heard, Nicole Kidman, Patrick Wilson, Dolph Lundregen ve William Dafoe gibi bol ödüllü oyuncular eşlik etti.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki tatbik izinleri

Üretim, 1.2 milyar dolarlık gişe hasılatı elde etmeyi çoktan başardı. DC, yeni filmi Shazam! içinde benzer bir galibiyet umut ediyor. Zachary Levi. Mark Strong, Jack Dylan Grazer, Grace Fulton, Ian Chen, Jovan Armand, Faithe Herman, Cooper Andrews, Marta Milans ve Djimon Hounsou gibi usta oyuncuları barındıran ve fragmanlarıyla epey dikkat çeken Shazam! da ciddi bir ticari galibiyet elde edebilir. Yapımın yönetmenlik koltuğunda   David F. Sandberg oturuyor. Sandberg’i bilhassa Annabelle: Yaratılış ve Lights Out filmlerinden tanıyoruz. 

Filmin fena karakteri Dr. Thaddeus Sivana‘yı yani Shazam’ın ezeli düşmanını Mark Strong canlandırıyor. Daha önceki tasarılar ise rafa kaldırıldı. Önceki senaryoda; Shazam’ın karşısına Black Adam’ın çıkması çekmesi bekleniyordu. Ne var ki Dwayne Johnson’ın canlandırdığı Black Adam, solo filmi ile 2020 yılında gösterime girecek.

Shazam‘ın bütçesinin diğer süper kahraman filmlerine tarafından fazlasıyla düşük olduğunu söylemekte sakınca görmüyoruz. Shazam’ın yapım bütçesi sadece ama yalnızca 80 milyon dolar olarak belirlenmiş. Artık DC Comics-Warner Bros ikilisi bütçeyi kısıtlayıp, karı en fazla boyuta çekme niyetinde. Shazam!, 5 Nisan 2019’da sinemaseverlerle buluşacak.

Önceki HaberYeni MacBook Air 2018’in Klavyesinde Sorun  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir