Skrillex, Kingdom Hearts 3 hakkında açıklama yaptı

Haberler admin 161 Okundu
sponsorlu reklam

Skrillex, Kingdom Hearts 3 hakkında açıklama yaptı

Kısa sürede dünya çapında büyüyen ve adından söz ettiren Skrillex, bugünlerde müzik piyasasında büyük sanatçılara bile istikamet verecek potansiyeli elinde bulunduruyor. Yeni cins gençlerin yakından takip ettiği DJ, Kingdom Hearts 3‘ün müziklerinde de çalıştı. Square Enix ve Disney ile uzlaşma yapan Skrillex, Kingdom Hearts 3’e müzik yapmanın rüya gibi olduğunu belirtti.

Skrillex, Kindom Hearts 3 konusunda mutlu

Utada Hikaru ile birlikte şarkı yapan Skrillex, şarkıyı basit ve pak olarak nitelendirdi. Ayrıca “Kulağa deli geliyor biliyorum fakat defalarca ‘Bir gün Kingdom Hearts için müzik yapacağım’ diyordum.” açıklamasını yaptı.

Diğer bir yana Skrillex’in doğrudan doğruya oyunun yönetmeni Tetsuya Nomura kadar istenmediğini belirtelim. Söylenenlere kadar Nomura, ilk olarak Utada Hikaru’yu müzik yapması için istemiş. Sonrasındaysa Hikaru’nun, oyuna müzik yapması için Skrillex’i istediği söyleniyor.

Geçtiğimiz günlerde meydana çıkan Kingdom Hearts 3, grafik kalitesi ve oynanış mekanikleri baştan sona oyuncuları cezbedebiliyor. Öykü anlamında karışık olan çabuk, ülkemizde böylece popüler olmasa da dünya genelinde epeyce popüler durumda. Bakalım serinin bir sonraki oyunu ne süre

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir