Slogan bulana ömür boyu bedava oyun vaat eden firmadan ses yok

Haberler admin 148 Okundu
sponsorlu reklam

Slogan bulana ömür boyu bedava oyun vaat eden firmadan ses yok

Kendi konsolunu yapan firma Slightly Mad Studios‘un başındaki ad Ian Bell, resmi twitter hesabı üzerinden deli direktifler yapması ile biliniyor.  Ian Bell’in son açıklaması da büyük ses getirmişti. Kendi oyun konsolları Mad Box’ı geliştiren ve bu konuda da oldukça iddialı olan Ian Bell, Mad Box adlı oyun konsolların slogan bulana 10 bin dolar fazla ömür boyu bedava oyun vermeyi taahhüt etmişti Evet yanlış duymadınız. Ömür boyu ücretsiz oyun! Oysa Ian Bell kazananı hemen şimdi açıklamış değil.

Mad Box ne zaman çıkacak?

Slogan bulana ömür boyu bedava oyun vaat eden firmadan ses yok

Geçtiğimiz ay Ian Bell’in yaptığı bu çağrıya yüzlerce farklı yanıt yazıldı oysa hemen şimdi bu yarışmanın galibi kayıtlı değil. Ian bell oyuncularla dalga mı geçiyor yahut gerçekte bu konuda önemli mi demin anlaşılmış yok. Çıkmamış  bir konsol için müsabaka sıralamak epeyce ilginç.

Ian Bell daha önce de Mad Box için pek fazla öbür işyeri ile görüştüklerini, teknoloji firmalarının Mad Box’a oturtmak için sıraya girdiğini açıklamıştı. Bir süredir sessizliğini koruyan Ian Bell Mad Box ile ilgili yeni bombalarını bizde merakla bekliyoruz. 

Mad Box konsept tasarımlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Slogan bulana ömür boyu bedava oyun vaat eden firmadan ses yokSlogan bulana ömür boyu bedava oyun vaat eden firmadan ses yokSlogan bulana ömür boyu bedava oyun vaat eden firmadan ses yokSlogan bulana ömür boyu bedava oyun vaat eden firmadan ses yok

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir