Snapchat hikayeleri kalıcı olabilir

Cep Telefonları admin 208 Okundu
sponsorlu reklam

Snapchat hikayeleri kalıcı olabilir

Snapchat’in çekiciliğinin büyük bir kısmı, sahip olduğu içeriklerin kaybolan doğasından kaynaklanıyor ama gelecekteki içeriklerin bazıları için bu durum laf konusu olmayabilir. Reuters’a ipucu veren bir takım isimlerin söylediğine göre Snap, kamuya açık Hikayeler’in daha uzun vakit kalmasını ve hatta ola ki de daimi olmasını düşünüyor. Bu içerikleri hâlâ kendiniz silebileceksiniz fakat silme işlemi otomatik olmayacak. Ayrıca firmanın, kamuya açık hikayeler yayınlayan Snapchat kullanıcıların isimlerini göstermeyi de düşündüğü söylenmekte. Özel snap’ler her zamanki gibi uçucu olacaklar ve son dedikodularınızın kalıcı kayıt aşağı olması konusunda endişelenmeniz gerekmeyecek.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki tatbik izinleri

Karar en azından bir miktar Snapchat’in ortakları tarafından sunulmuş gibi gözüküyor. Her ne dek Hikayeler’i internet sayfalarında ya da sözde yerlerde paylaşmak mümkün olsa da, 90 gün sonunda kaybolacakları için ortaklar bu sistemi kullanmayı seçim etmiyorlar. sonuç olarak sadece 90 gün sonra kaybolacaksa büyük bir olayı Snapchat ile yakalamanın öyle bir anlamı olmadığı söylenebilir. Bir Reuters kaynağının söylediğine tarafından Snap, şimdiden Hikayeler’in süresini uzatmak için bir müşterek ile görüşüyor ve bir takım ünlülerin Hikayeler’ini de daimi ayla getirebilir.

Snap az önce konu hakkında açıklama yapmamış olsa da, bu yolda ilerlemenin pek çok avantajı olduğu söylenebilir. Tahmin edilebileceği gibi para, firmalar için en büyük endişelerden biri oluyor. Hikayeler’in daimi olmaları, firmanın reklamlar için daha fazla ödenti istemelerini sağlayabilir. Keza bu değişimin, her zaman kalıcı yayınlara sahip olan en büyük rakibi Instagram’a karşı da daha iyi bir çaba vermesi için olanak yaratacağına kesin gözüyle bakılabilir…

İLGİLİ HABER Tinder ayrım yapamayacak! Önceki HaberIntel Core i9-9900K Çözümleme  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir