Sosyal Medyayı Birbirine Katan Soru: X Nasıl Çizilir?

Genel admin 227 Okundu
sponsorlu reklam

Sosyal Medyayı Birbirine Katan Soru: X Nasıl Çizilir?

Bir Twitter kullanıcısı, takipçilerine X nasıl çizilir diye sordu. Ama takipçiler aniden fazla cevap verdiler ve herkes kendi yanıtının dürüst olduğu konusunda kararlıydı. Peki sizce X harfi nasıl çizilir?

sosyal medya, millet arası etkileşimi artırdığı için insanları bir araya biriktirmek adına yardımcı bir vasıta gibi görünse de kişiler arasındaki bambaşka noktaları ortaya dışında tutmak için de bir o kadar etkilidir.

Geçtiğimiz yıl yaşanan Yanny/Laurel tartışması, insanların bazı durumlarda aynı sesi ayrı şekilde duyabileceğini ortaya çıkarırken, bununla birlikte internet aleminin  basit bir tartışmada bile nasıl ikiye bölünebileceğini gösterdi.

Çevrimiçi dünya şu anda bir kez daha ayrılmış durumda. Ayrıca de bu kez ikiye değil sekize. Sixers Smasey adlı bir kullanıcı tarafından paylaşılan görsel, insanlara X harfini nasıl çizdiklerini soruyor ve ayrı renklerle belirtilmiş 8 şık veriyor.

Sorunun kolay olması, yanıtların da basit olacağı anlamına gelmez. O Kadar fazla birey, kendi çizim tarzından diğer çizim tarzları olduğunu zeka bilmiyorken, bazı kişiler ‘en doğrusunun’ kendi çizim tarzları olduğu konusunda ısrar ediyor.

Peki siz X harfini nasıl çiziyorsunuz?

Kaynak : https://mashable.com/article/how-do-you-draw-an-x-twitter/#iE9zzMkZ7aqQ   0 0 0 0 0 Emoji İle Tepki Ver 0 0 0 0 0

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir