Spectre Camera neler sunuyor?

Haberler admin 153 Okundu
sponsorlu reklam

Spectre Camera neler sunuyor?

Eski Apple çalışanı olan Sebastiaan de With, geçtiğimiz yıl iPhone için gelmiş geçmiş en iyi kamera uygulaması olan Halide’yi yayınlamıştı. ISO ve pozlama ayarlarını manuel olarak akort etme imkanı sunan Halide, gelişmiş derinlik seziş algoritması ile kısa sürede en fazla indirilen uygulamalar aralarında yer almayı başarmıştı.

Bugün ise Sebastiaan de With, yeni kamera uygulaması olan Spectre Camera ile karşımıza çıktı. Spectre, Halide’nin aksine yalnızca uzun pozlama için tasarlanmış bir kamera uygulaması. Spectre algoritması bir uçtan bir uca tripod kullanmadan titreşimi önleyebiliyor ve bu sayede elle düzgün uzun pozlamalı fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

3, 5 ve 9 saniye pozlama süresi sunan dilekçe Stable özelliği ile telefonun kamerasını ayrıca dengeliyor keza de telefonu nasıl değişmez tutacağınızı gösteriyor. İster arkadaki isterseniz de ön kamera ile uzun pozlama yapabileceğiniz tatbik, 12,99 TL‘den App Store’daki yerini almış durumda.

Spectre, Halide’nin tersine ISO ve pozlama ayarlarını manuel olarak yaptırtmıyor. Uygulama manuel olarak şimdilik yalnızca KONUT ayarını ayarlamanıza olanak tanıyor. Uygulamayı buradan satın alabilirsiniz.

 

 

UEFA resmi olarak açıkladı: Beşiktaş…

Döşemenin altından çıkanlar şaşırttı!

Faturalar yüzde 12 düşüyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir