Spider-Man için oyunun öncesini anlatan bir kitap geliyor

Kitap admin 148 Okundu
sponsorlu reklam

Spider-Man için oyunun öncesini anlatan bir kitap geliyor

Oyun dünyası bununla birlikte filmler ve kitaplarla da bütünleşik çalışan bir ülkü gelebiliyor. Kitaptan uyma oyunların yanı sıra, oyunlar çıktıktan sonradan öbür hikayelere değinen kitaplar da görebiliyoruz. İşte bu kitaplara bir yenisi de fazla da beklemediğimiz bir yerden, Örümcek Adam için geliyor. 

Örümcek Adam’ın kitabı geliyor

Insomniac Games imzasını içeren ve Sony‘nin bu yıl çıkacak en iddialı oyunlarından biri olan Örümcek Adam oyunu için özel bir kitap duyurusu yapıldı. Marvel ve Insomniac ortaklığından doğan bu kitap Titan Books imzası ile raflardaki yerini alacak. Spider-Man: Hostile Takeover adı ile yayınlanacak olan kitabın oyunun hikayesinden öncesini anlatacağı da gelen bilgiler arasında.

Kitabın Örümcek Adam‘ın en bilinen bazı arkadaşlarına ve düşmanlarına odaklanacağı da belirtilirken, bu kitabın David Liss göre kaleme alındığı da açıklandı. Daha önce The Ethical Assassin, Black Panther: The Man Without Fear gibi kitaplara da imza atan yazarın bu yeni kitabında Kingpin gibi önemli bir karaktere de yer verilecek. Bu kitabın yanı sıra Paul Davies imzası taşıyan bir sanatsal çizim kitabının da raflarda yer alacağı belirtilmiş. 

Spider-Man: Hostile Takeover kitabı 21 Ağustos’ta, PS4 için özel geliştirilen oyunu ise 7 Eylül’de piyasaya çıkacak.

Spider-Man için oyunun öncesini anlatan bir kitap geliyor