Spigen’den Galaxy Fold için kılıf tasarımları!

Haberler admin 172 Okundu
sponsorlu reklam

Spigen’den Galaxy Fold için kılıf tasarımları!

Katlanabilir telefonlar teknoloji dünyasının yıllardır merakla beklediği yenilikler aralarında yer alıyor. Nihayetinde geçtiğimiz haftalarda keza Huawei ayrıca de Samsung, modellerini duyurarak bu alanda büyük ses getirdi. Fakat bu cihazlar heyecanlandırıcı olmasının yanına epeyce yeni ve bir böylece da fiyatı yüksek. Hatta başka bir deyişle “deneyde kullanılan”. Bu yüzden bütün aksesuarlar da denek ve pahalı.

Elinizde 2000 dolarlık bir telefonla gezerken onu düşürmek istemezsiniz. Bilhassa telefonun her iki yüzünde ekran varsa ve telefonu kavraması zorsa. İster inanın ister inanmayın, tasarımları gereği katlanabilir cihazlar çok daha kırılgan olabilir. Oysa katlanabilir bir telefona kılıf bulmak da öyle basit olmayabilir. Spigen’in 20 dolardan satışa çıkaracağı bu aksesuarlar, bu alanda gördüğümüz birincil örnekler aralarında yer alıyor. Önden bakıldığında alışılmadık bir görüş ortaya çıkmasa da arka yüzün -mecburen- oldukça acayip gözüktüğünü belirtmekte fayda var.

İlerleyen dönemde kesinlikle alternatif markalar ve tasarımlar ortaya çıkacaktır, ancak bu tasarımın hemen kullanılabilecek tek ve en iyi tasarım olduğunu söyleyebiliriz. Zaten bunun benzerini Mate X için Huawei de göstermişti.

Tasarımın gerçekte kullanışlı olup olmadığını ise ancak satışların başlamasından sonra öğrenebileceğiz. Bu da yılın ikinci çeyreğini beklememiz gerektiğine dikkat çekici ediyor.

 

Döşemenin altından çıkanlar şaşırttı!

Son halini görenler inanamadı

Faturalar yüzde 12 düşüyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir