Spotify büyük problemi çözüyor

Mobil Uygulamalar admin 169 Okundu
sponsorlu reklam

Spotify büyük problemi çözüyor

Hiç telefonunuzda bulunan oysa seçim ettiğiniz müzik servisinde bulamadığınız bir parça olmuş muydu? Bu parçalar için bambaşka bir müzik oynatıcısı kullanmanız gereken günler o kadar yakında geride kalabilir.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Popüler mobil servis ve uygulamalar üstünde deneme edilen yeni özellikleri haber vermesi ile tanınan Jane Manchun Wong, Spotify’ın Android uygulaması üstünde kullanıcıların yerel kütüphanelerinde bulunan parçaları dinleyebilmesini sağlayacak yeni bir özelliğin üstünde çalıştığını belirtti. Bu sayede bir Android kullanıcısı iseniz, sevdiğiniz parçalara ait telefonunuzda yer alan ve resmi olmayan cover parçaları Spotify üzerinde dinlemeniz muhtemel olacak.

Spotify’dan gelen yeni haberler bununla sınırlı yok. Spotify bununla birlikte bünyesinde yer alan podcast’leri bir sonraki uçuşunuzda dinlemek için “Sonrası İçin Kaydet” listenize kaydetmenizi sağlamayı planlıyor. Bunun yanında Podcast menülerinde bulunan topluluk görünümü önlemek için Podcast açıklamalarını öbür bir menüye taşımayı öngören bir yeni albüm tasarımı ve gözde parçalarınız baz alınarak oluşturulan zeki oynatma listelerini kapsayan bir şarkı kütüphanesi tasarımı da Spotify’ın sunmayı planladığı yenilikler arasında.

Spotify’ın bu özellikleri stabil bir sürümde sunup sunmayacağı ve yerel medya oynatımının iOS uygulamasında sunulup sunulamayacağı ise az önce netleşmiş yok ama bir şey belirli: Eğer bu özellikler son kullanıcıya ulaşırsa, Spotify müzik dinlemek için kullanıcıların uğramaya gereksinim duyacağı tek durak olacak.

Önceki HaberAirPods, 2019’da Yenilenecek, 2020’de İse… Sonraki HaberStar Wars Evreninde büyük Sürpriz!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir